Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan okostelefon amit 2...

Joke7 kérdése:

Van olyan okostelefon amit 2 év után nem kell a kukába dobni, mert átlagban annyit bírnak van olyan ami átlagon felüli, tovább bírja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Samsung, Nexus, iPhone, SONY, LG, Nokia
2016. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Iphone, samsunggal megszivtam
2016. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A Lumiák nagyon jól bírják.
2016. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lumniák, illetve iPhone
2016. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

HTC Desire, Desire S. Apám újonnan vette lassan 6 éve és még működik. Én használtan vettem a Desire S-t az is működik (bár ennek sikeresen betörtem a kijelzőjét).

Most egy Jiayu G2F-em van lassan 2 éve, de ez se úgy néz ki, hogy feladná a küzdelmet. Szóval egy darabig biztos ezt használom majd.

2016. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Baratnom HTC Evo 3D-je lassan 4 eves. Igaz neha csinal meglepo dolgokat, de alapjaraton meg hasznalhato. Az en elso generacios Moto G-m is elmult mar 2 eves, nemreg meg kaptam frissitest, nem tervezem meg lecserelni. Altalanossagban ugye azt mondjak, hogy az iPhone-ok es Lumiak birjak legtovabb, de leteznek azert mas jo telok is.
2016. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a mostani csúcs telefonok jól bírják már. az iphone-ok is.

a helyedben egy új nexus-t vagy egy új iphone-t vennék.

2016. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nexus, Motorola, Lumia.
2016. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sony, Nexus. Sony Z-m 3 éves és még mindig jó.
2016. jan. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Galaxy S3-am volt, 3 és fél éves, most küldtem "nyugdíjba". Működik még, apám minden gond nélkül használja, csak vettem egy iPhone-t. Ez az első almás mobilom, azt mondják ezek is sokáig bírják. Jó lenne, mert pár évig nem akarom lecserélni :P
2016. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!