Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony Xperia Z5 vagy a...

A sony Xperia Z5 vagy a Samsung Galaxy S6 Edge+ a jobb?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék kérni de nem tudom melyiket ezek közül. Köszönöm

2016. jan. 22. 14:44
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Hardverre ugyanott járnak, a Z5 fotói életszerűbbek, a Samsung fotói tarkábbak. A Samsung szoftverei még csúcsmodellek esetén is elég labilisak szoktak lenni, a Sonynál az android rendszerszint-lépésnél (most pont jön a Marshmallow) az első verzió szokott jó bugos lenni, első update-től viszont jobb, stabilabb, mint a Samsung (mondom általában).

A Z5 vízálló, a Samsung nem.

De egyébként kicsit sántít az összehasonlítás, az Edge+ kategória-ellenfele a Z5 Premium lesz, az viszont tutira jobb.

2016. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Jo a z5 meg az edge+ is Mindketto csucsmodell.A Samsung procia a legujjabb amit lehet telefonba rakni vanegy 4x1100 es meg egy 4x2500 atert ketto mert az egyik grafikus a masik meg a sima(marmint a gyarban)a Sony meg maradt a szokasosnal de kicsit erosebbnel.Az edge+ ban tobb a ram (memoria) QHD az meg csak full hd edge+ hajlitott kijelzos uveghatlapos erzekenyebb de modernebb a kulseje mint a z5e a kameraja a z5nek a legujjabb kameraja ahogy csak a Samsungnak is a z5e kicsitt fakobb a szine az edge+ szinesebb elesebb + tudja a 4k 120 fps-t a hatso kamera (nem tudom ez mennyire erdekel) az elsoje is eles es az is automatan erzekeli a sotetseget es elesebb vilagosabb lesz a kep jobban lathato minden es az elso meg a 60 fps-t tudja de viszont az csak talan 2k de lehet h ugyaugy 4k.h la meg a z5 us uveg.sztem s6 edge+ erosebb mint a z5.

(Ez az en szereny velemenyem de ettol meg lehet mas a te velemenyed izles kerdese.

2016. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bár a memóriája nem bővíthető, és úgy tudom, hogy egyelőre még Marshmallow-frissítés sincs rá, de biztos kap majd, lényeg hogy kijelző, kamera, és hardver - a Samsung sokkal jobb!
2016. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat !
2016. jan. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!