Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy milyen ROM van a telefonon? Samsung Galaxy S3, S4, S4 Active és S5 telefonokon érdekelne elsősorban.

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagy dolog kitalálni sem...A Samsung Galaxy típusú telefonoknál szinte ugyanolyan a rom,azaz stock(gyári).Ha raktál rá valamit az csak te tudhatod :D.De ha küldessz pár képet,akkor megmondom.
2016. jan. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Elvileg gyári és a telefon független.

Ezek szerint bármilyen gyári, a telóhoz tartozó ROM-ot felrakhatok? az a gondom, ami a képen látszik is, a google+ és a youtube azonnal leáll, nem is tudom elindítani. Ezt egy gyári ROM felrakása orvosolja?

a képek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jan. 26. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
A rom szerintem gyári.Habár egy képernyőzár fotóból nem nagyon lehet megállapítani,hogy milyen.A recovery is gyári,a kernel alatt betöltött írásokat meg nem nagyon ismerem.Nekem(Galaxy S4 I9505)a gyári romnál és kernelnél nem hozott elé semmit,csak azután,miután újat raktam.A google +-ot próbáltad frissíteni?Fel van teljesen telepítve?Meg lehet próbálni flashelni egy aroma típusú gapp csomagot custom recoveryben,de csak legutolsó alkalommal,ha más módszer nem működik.
2016. jan. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, láma voltam. Mivel factory reset után írta ki a leállásokat, eszembe sem jutott, hogy ilyen gond lehet. Play-ről frissítettem, most monden ok. Köszi a segítséget!
2016. jan. 27. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!