Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a telefonokról? Jó vétel lenne?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak a samsung galaxy j5 / vagy j7 telefonokat , továbba a samsung galaxy s4-et ! Mi a véleményetek róluk , és ezek közül melyiket vegyem ?

2016. jan. 23. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jánlanám, én inkább ezt javaslom: Motorola Moto G (gen 3)
2016. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg valamely Windows 10-es Microsoft telefon.
2016. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem odairni , de ajánlásokat nemkérek , ezekből kell választani , és leginkább olyat szeretnék , akinek volt , vagy van ilyen készüléke!
2016. jan. 23. 17:58
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a windows és microsoft telefonokat , se ilyen motorola , meg xiaomi , meg doogee , meg az ilyesmiket ! Ezekből szeretnék csak vákasztani , vagy még esetleg grand 2 , vagy grand neo plus , esetleg még ace 4!
2016. jan. 23. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
J5 telefon van es nagyon meg vagyok vele elegedve. 8gb tarhely van es nekem eleg, pedig vannak rajta jatekok es jopar alkalmazas. Nem akad a rendszer nekem 3 honap utan sem. Erdemes megvenni :)
2016. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyiket se venném meg.
2016. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekelnek az ajánlatok akkor nyugodtan vedd meg az egyiket,a következő kérdésed fél év múlva az lesz hogy miért akadozik meg fagy,de ha te ennyire elvakult Samu fan vagy nyugodtan vedd meg de mi szóltunk...

A másik:

Telefont nem márka alapján veszünk már mert a közép és alsó kategóriába a kisebb gyártók sokkal jobbak mint a nagyobbak amik csak a csúcskategóriában képesek alkotni.Motorola,Xiaomi,Meizu,HTC,Huawei,Doogee,ezekre gondoltam,ezek közül már a Motorola nem létezik csak Lenovo Moto/Vibe,a többi meg egyre feljebb megy a ranglistán.

2016. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!