Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell beállítani azt,...

Hogy kell beállítani azt, hogy a fényképezésnél megoszthassam a fotót az instagrammon?

Figyelt kérdés
A telefonomra letoltottem az instagrammot. A beallitasokban az instagramnal beallitottam azt hogy a fotoim hozzaferhessenek az instagrammhoz. Es hogy tudom azt beallitani, hogy ha csinalok egy kepet akkor akkor onnan rogton megoszthassM instGrammon. Felhozza ott nekem a Flickr, a facebook meg minden fele alkalmazas ikonjat ahol meg tudnam osztani, de az instagrammot nem mutatja. Hogy lehetne beallitani?

2016. jan. 23. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
IPhone 5s-ről beszèlünk.
2016. jan. 23. 19:19
 2/2 anonim válasza:

Elmesz a legvegere es ranyomsz arra hogy tovabbi

Ott kivalasztod az instagrammot es akkor mostantol elvileg ott lesz a tobbi kozott es mehet a kep azonnal insrara

Remelem segitettem 😌

2016. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!