Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6/Plus használók! Mik...

Iphone 6/Plus használók! Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
lassan egy éve van meg a telefonom, de most úgy döntöttem, hogy szeretném leszedni a fóliát róla, mert nagyon idegesítően kényelmetlen már. az lenne a kérdésem, hogy akik fólia nélkül használjak, azoknak mennyire karcolódik?

2016. jan. 23. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan semmi pénzért nem szedném le a sajátom, de ha nem utazik kulcs mellett, valamint nem dobáld, nem pakolsz rá éles dolgokat, kétlem, hogy karcolódna. :)
2016. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem 6 Plus-om van, de mind az iPhone 4-emet, mind az 5S-emet fólia (és egyéb védelem) nélkül használtam. Kijelző egyiken sem lett karcos (hátlap 4-esen kicsit igen), de ehhez hozzátartozik, hogy kulccsal-apróval nem utaztak egy zsebben.
2016. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon vigyázok rá, pont ezért gondolkozok/gondolkoztam rajta. az pedig kizárt, hogy kulcs/élesebb tárggyal tegyem zsebre. ezekre mindig figyelek 😊
2016. jan. 24. 00:14
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem maximum védelem van tokban is és fóliában is mert nálam szenved rendesen, embere válogatja de ha én levenném róla ezeket utána napokon belül annyi lenne nekik. Nem venném le. Mit zavar egy fólia? Ha jól fel van téve nem is látszik egyáltalán!
2016. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez az, hogy nincs jól feltéve... szösz, por van alatta... alapból is csúnyán lett feltéve, mert levegős
2016. jan. 24. 10:52
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor csak cseréld le. de fólia meg tok nélkül én nem használnám. bármikor megsérülhet utána meg bánhatod hogy miért nem volt rajta fólia vagy üveg.
2016. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem cseréld le a fóliát. én mondjuk védőüveggel használom
2016. jan. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!