Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jók a windows operáci...

Mennyire jók a windows operációs rendszerű telefonok?

Figyelt kérdés
Sajnos az összes androidos telefonomnál előjött az hogy lefagy illetve belassul. Ezért gondolkodok most abba hogy egy windows-os telefont kellene venni. Ezeknél is van ilyen gond? Vagy más a hátránya? Akinek van valami tanácsa azt szívesen veszem. Köszi a segítséget.

2016. jan. 24. 06:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánsz rá.

A harmincezres androidoshoz hasonlóan a WP se tud csodát művelni egy szerény hardveren.

2016. jan. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A WP lájtos rendszer, olcsóbb telefonokon is szépen fut, de persze a erőforrásigényesebb appok ezen is lassúak.


Sokan szeretik emiatt, én viszont gyűlöltem addig a fél évig, amíg ezzel kelett élnem. Tudni kell, hogy az appokat nem nagyon férnek hozzá sok jogosultsághoz, ami egyfelől erény, másfelől viszont nagy hátrány az androidos telókkal szemben.


Pl. nem találtam rendes zenelejátszót, egy sem tudta megjegyezni, hogy hol tartottam éppen, ha mondjuk más appra váltottam közben. Szóval az lenne a legjobb, ha ki tudnád próbálni egy-két hétig, mert a te igényeid lehet hogy kielégítik.

2016. jan. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
ez olyan, hogy kinke mi jön be, de olcsó húsnak hig a leve, ugyh. 50 - 100 eurós mobiltól ne várj sokmindent
2016. jan. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nem jőt be ,unalmas csempés rendszer ,kevés normális játék.kevés normális app.az android nálam nem lasul be igaz én nem is töltök le minden félét,amit nem is használok csak be lasitja a rendszert.1 évig volt wp telefonom elég is volt belőle .visszamentem androidra .
2016. jan. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ami a legidegesítőbb, az az appok hiánya. Sokkal-sokkal kevesebb alkalmazás van rá, mint androidra. Pl. egyetlen Google alkalmazás sincs, ezek helyett harmadik személy által készített alkalmazásokat kell használnod (márha olyan is van egyáltalán). Lassulással viszont nincs gond, de ez androidon se túl jellemző a drágább telefonoknál.
2016. jan. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Azt tudni kell, hogy ma már az olcsóbb WP telefonok is elég erősek, 4magos +1GB ram van bennük, szóval egyáltalán nem olyan, mint az androidosoknál. Nekem is az olcsóbbik fajtából van, már 1 éve, és olyan, hogy belassulás sose volt. Tárhely kell a nagyobb játékoknak, de aki nincs kibékülve magával az oprendszerrel, annak tökmindegy, hogy drága vagy olcsó wp telefont használ.
2016. jan. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lumia 550-et néztem windowsos telefonba. Azt használt esetleg vki?
2016. jan. 24. 08:23
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha olcsó mobilt veszel akkor ne csodálkozz hogy belassul, a wp-n is lassúak lesznek a nem rendszer appok.
2016. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mit tekintünk olcsónak? Van akinek a iphone 6 is olcsó de van olyan akinek a 40 ezres telefon is drága!
2016. jan. 24. 08:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Az 550 teljesen jó. Ráadásul azon már WP10 fut. Nem lesz vele bajod, csak meg kell tanulni használni.
2016. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!