Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Allview P6 Life mobiltelefonró...

Allview P6 Life mobiltelefonról tudtok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A nagy márkákba sajnos elég sokat csalódtam (Samsung, Sony) és most találtam ezt a telefont, tulajdonságokba jónak tűnik de kíváncsi vagyok olyan véleményére aki használ is ilyen telefont. Minden érdekel róla. Köszi szépen a segítséget!

2016. jan. 24. 08:50
 1/7 keeecskeee válasza:
Szia nekem is ilyen a telefonom csak az enyem P5-os de en teljesen meg vagyok vele elegedve nem a legdragabb telefon es eleg nagy, hatso kamerja 5 mp az elolapi pedig 2mp es full HD videot csinal legalabb is ezt irjak rola de sajat tapasztalatbol mondom hogy igazuk van :) minden mas is mukodik rajta ami kell es a hab a tortan hogy dual SIMes is *-* nagyon gyorsan mukodik de a negativum hogy nehez ra tokot talalni de ha vigyazol ra akkor nem lesz semmi baja :) remelem elolvasod :D
2016. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ennyiért a Xiaomi Redmi 2 Pro mobilt venném, abban 2 GB ram van és 16 GB belső memória, megbízható gyártónak számít
2016. jan. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hol láttad te 1 árban őket? Amit írtál az 52-ért van az allview pedig 37-ért sajnos az a 15 ezer is sokat jelent felénk. Amúgy köszi a tanácsot! Ismered az allview p6-ot vagy csak a tulajdonságait nézted meg?
2016. jan. 24. 13:02
 4/7 anonim ***** válasza:

40ezer innen:

[link]

2016. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk éppen nincs, de még ez is jobb az Allview mobilnál, én ezt fogom megvenni:

[link]

2016. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt azt írja h raktáron van!
2016. jan. 24. 15:02
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem ilyen van. Nagyon jó telefon, de gondolkodom, hogy eladom. Nem azért, mert baja van, épp 1 hónapos, csak eredetileg a férjemnek vettem, aki nagyolta, így lett az enyém, nekem viszont az utóbbi időkben mindig fehér telefonom volt, s mintha nem a saját készülékem lenne. :)

Amúgy igazán könnyű telefon, jó formájú, amit eddig rátettem, az fut is rajta, képeket egész jókat csinál. Aksija olyan "okostelefonos". Ha nem használok netet több napot is bír, ha igen, akkor 1-2.

2016. jan. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!