Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Gladiátor kérdése:

Milyen telefont tudnátok ajánlani 25-30 ezerért?

Figyelt kérdés

Lehetőleg androidos legyen wp vel nem vagyok túl jóban :D

Messengerezni facebookozni videót nézni kéne és lehetőleg jó lenne ha nem csak 1 évig bírná:D doogee x5 pro-t néztem Szerintetek jó választás?



2016. jan. 24. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Tökéletes, ennyi pénzért más használható androidost nem találsz. Arra készülj fel, hogy a kamerája nagyon gagyi :) De amiket írtál arra tökéletes lesz.
2016. jan. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

nagyon belassul egy idő után

arra készülj fel

2016. jan. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Vagy használt telefon. Pl. a Nexus 4 ebben az árkategóriában van.
2016. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
A Nexus 4 ennél drágább.
2016. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Az a baj, hogy ennyiből ezekre inkább egy WP-platformot ajánlok. Az android hihetetlenül rosszul optimalizált rendszer, és ennyiből tegyél le róla, hogy csak 1 évig bírja. :) Bocs, de ez tény. Volt alkalmam fejleszteni androidra alkalmazást és beleláttam a rendszerbe, néha fogtam a fejem, hogy ki volt az aki ilyen programsorokat kitalált... a WP egy sokkal átgondoltabb, igaz zártabb rendszer, viszont nem fogja felmondani a szolgálatot 1 év után, hanem ugyanolyan gyors és fürge lesz, mint újkorában.
2016. jan. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valahogy nekem nem tetszik az egész Windows telefonra. Nekem túl egyszerű semmi dizájn. Most is egy Lumia 520-am van de sirba tesz, legszivesebben földhöz vágnám. Alig található rá program ami van az is silány.Messenger rajta nekem használhatatlan nem küld el semmit nem frissiti a profilképeket és engem zavar hogy nem tudok egyszerre videót nézni rajta és chat-elni mert ki be kell lépegetni az alkalmazások között.:D
2016. jan. 24. 15:03
 7/12 anonim ***** válasza:
30-35 körül már találni Nexust, bár tény, hogy a kérdező kb 30-at szán rá. Hardveraprón érdemes nézegetni a használt készülékeket. Ha viszont újan, akkor csak a Lumia jöhet szóba. Sajnos az Androidos telefonok ennyiért csak ablakon kidobott pénz. Nyilván jobb telefonért jobban a zsebbe kell nyúlni.
2016. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Messenger alkalmazással Androidon is csak a baj van, de a Doogee x5 Pro jó választás lesz ennyi pénzért.
2016. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet találni 30 körüli árért Nexus-t de egy kb 2-3 éves telefont venni használtan garancia nélkül nemigen szeretnék.

Windows Phone ról meg elmondtam a véleményem ilyen árban nem is igen van normális belőlük.

2016. jan. 24. 15:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Doogee x5 pro max a Lenovo a536 van gyújts meg egy kicist
2016. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!