Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért lassult le a netem?

Miért lassult le a netem?

Figyelt kérdés

Egy huawei ascend g630-am van már kb másfél éve. Eddig semmi baja nem volt, nem lassult be, meg 2 hetente törölgetni is szoktam az előzményeket ja és van vírusirtóm (avast) meg tisztóprogramom (avast cleanup, ccleane) is.

A netem elég gagyi amikor belassítják, de még általában akkor is betölt mindent meg nem akadozik vagy ha elkezd vacakolni akkor egy újraindítással megoldódik.

Most viszont pár napja este még minden jó volt ( éjjszakára mindig kikapcsolom a netet) másnap pedig amit eddig elég gyorsan, néhány másodperc alatt betöltött pl egy mobilos felületű hvg is alig akart betölteni, akadozott a külföldi oldalakat pedig egyáltalán nem sikerült, a netes alkalmazásaim se nagyon tudtam használni még újraindítással sem.

Azóta egy kicsit jobb lett de még mindig akadozik egy egy komolyabb oldalnál az alkalmazásaimnál is rosszabb mint volt.

Ja és a telefonom nem enged letölteni 1 gb szabad hely alatt. Amikor belassult akkor 880 mb-om volt. Akkor szabadítottam fel helyet és lehet hogy ez javított rajta de még akkor sem olyan mint volt. Egyébként az utolsó napon már akkor is elég kevés helyem volt.



2016. jan. 25. 00:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!