Puklis iPhone aksi?

Figyelt kérdés

A történet a következő vettem egy külső aksit a teso nevezetű bevásárló központban.7800mhasat.

Mikor feltöltöttem 1-2x észrevettem ,hogy az aksi szint jelző egypárszor begorombult.Nagyon hamar lemerült összevissza jelezte a %ot.

Most azt vettem észre mint ,hogy ha a kijelzőt kicsit kinyomta volna a telefon aksija és a hátlapot is.

A kijelzőn kb 1mmes kiugrás látszik.A hátlapon nem csak ha végighúzom a kezemet érezni lehet kicsit.

A telefon kijelzője a balfelső sarokban egy esés következtében ,,kattogot" ha megnyomtam magyarul ,,ki-be ugrált" már nem ,,ugrál" tehát az aksi biztosan felvan puffadva.

Az egyik ismerősöm pedig mondta most ,hogy szóba került.Neki 2 iPhone aksit is tönkre tett a külső aksi 2 különböző márkájú aksi.

A kérdésem pedig a következő lenne.A készülék nagyából másfél éves telekomnál vásároltam plusz van rá biztosítás is.

Nekem ingyen kicserélik emiatt a hiba miatt vagy önrészt kell fizetnem?

Maga a készülék működik hibátlanul.

És ha ne adj isten ,,felrobbanna" az aksija mert már olvastam nem egy ilyet ,hogy erőszeretettel ,,robbanak" az iPhone aksijai.Akkor is nekem kell fizetnem érte?

Esetleg ha telefonálok és az arcomnál van és úgy robban fel...



2016. jan. 25. 03:19
 1/7 anonim válasza:
Ilyen esetben a helyedbe nyugodtan bevinném a szolgáltatóhoz és elmondanám hogy egyszerűen felpuffadt az aksi. Nálunk garancia alá tartozik ez is, de ha fizetsz rá + biztositást akkor kikell cseréljék, vagy verd a földhöz előttük, akkor is kikell cseréljék mivel ott a biztositás. Nálunk Romániában ez igy van, gondolom nálatok is.
2016. jan. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én ezt már fölháborítónak találom ,hogy ha csak ráfizetés ellenében cserélnék biztosítás keretein belül.

Mert 1. nem én rongáltam azt a sz@r iphonet.

2. baleset veszélyes. Volt már nem egy eset akinek a zsebében robbant fel és meghalt...

2016. jan. 25. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nem az iPhone a szar, hanem a teszkós külső akksi...gondolom az a nagyon csodás top device vagy milyen márkájú lehet.


a biztosítást meg a szerződésben kell megnézned, mire fizetsz. gondolom nem a legdrágábbat fizeted, tehát önrészt biztosan fizetned kell rá, de ki fogják cserélni.

2016. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen a külső akksi hibája. Volt iPhone széria amiben az akksi maga volt hibás es puklisodott, ezeket vissza is hívták.

Az enyém nem esett ebbe a sorozatba bele, viszont a képernyő nekem is kinyomodott picit mert leejtettem. Apple-t megkérdeztem hogy mennyi a javítás es 40000 körül lett volna mert csak cserélni lehet. Aztán megemlítettem hogy aggódok nem e az akksi nyomja ki... Megkértek varjak nehány percet, hátul technikus ránézett és kaptam egy újat. :)

2016. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jobban belegondolva amúgy meg szar iPhone.Meg veszem 215ért és hozzá a jülső aksit amire ráírják ,hogy jó hozzá.

És tönkremegy.

A noname 20res telókat pedig nem..

2016. jan. 29. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Még mindig: honnan tudod hogy a külső akksi tette tönkre? :)
2016. jan. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
gyári tartozékkal biztos nem ment volna tönkre. Ezt fölösleges ragozni. Aki nem tudja megfelelően használni adja el.
2016. jan. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!