Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig lehet még Iphone 5s-t...

Meddig lehet még Iphone 5s-t venni, és megéri?

Figyelt kérdés
Mikor fog vajon kifutni? Meddig gyártják még?Megéri megvenni? Véleményeket és tapasztalatokat is mondjatok légyszíves!:)

2016. jan. 25. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem az van 170 ezer volt mediában tavaly. Most levitték 120.000-re .


Nagyon király telefon, még mindig. Legújabb Ios felmegy rá, 9.2.1-es és a 10 és 11 is kompatibilis lesz az tuti!


16 GB -os modell az végülis jó, 120.000 Ft.


Szerintem jó választás.

2016. jan. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

A készülék előreláthatólag 2016 márciusáig lesz forgalomban, ugyanis megérkezik az Iphone 5se, ami felfogja váltani azt.

Őszintén megvallva saját használatban még nem volt Iphone 5s-em, ismerősöm Iphone 6-osát nyomkodtam sokat. Tényleg jó telefon lehet, nem ócsárolnám. Viszont az ár-érték aránya iszonyatosan rossz. Ezt a telefont körülbelül összeszereléssel együtt 30-40e forintért készítik el, és pusztán az Apple árazása miatt drága. Igazság szerint miért adnák olcsóbban, amikor a sok apple-fan és feltörekvő S.W.A.G megveszi irreális áron is?

Véleményem szerint 120.000-140.000 forintért annyi 100x jobb telefon található, hogy semmi pénzért nem vásárolnék Ájfont. De egyáltalán nem mondom rá hogy rossz, aki szeret menőzni, sok pénze van, ha elromlik elviszi szervízbe, vigyáz rá és nem tervezi hosszú távra a használatát, nem nyúzza-töri-zúzza évekig annak ajánlom.

Nekem ebben az árkategórában Huawei P8-om van. Én sokat gondolkoztam az Iphone 6 vásárlásán, de úgy döntöttem hogy egy két magos elég gyenge műszaki paraméterekkel rendelkező készülékért nem adok annyit. És te Iphone 5S-t szeretnél, ami már nem is mai darab. Igen, elfut rajta a legújabb iOS, és biztos jó, de egy 2013-as koncepcióért nem adnék ennyi pénzt. Igazándiból a te döntésed. Remélem segítettem, és sok sikert a helyes választásban :)

2016. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16gb-os elég? Vagy inkább 32gb? (a 16gb az olcsóbb, de ha kevés ez a tāhely, akkor inkább drágábban a 32gb-osat választom)
2016. jan. 25. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

Még annyit akarok mondani, hogy ha a mediában veszed (nem ott dolgozom, nem reklám), bármi baja van a telefonnak, aksi stb, cserélik egy vadi újra! persze előtte elküldik szervizbe. Csak sajna arra 1 év gari van.


De pl. a Huawei P8 Lite ami 70.000 Huf az tényleg egy jó telefon, szemeztem azzal is.


De ha most vennék telefont, 5S-t vennék, most hogy lement az ára, iphone műszakilag a legjobb telefon.


A 6-os sajnos 200.000 Huf.


5S 120.000-ért nagyon jó választás.

2016. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 16 Gb-os épphogy jó. Tudsz rá tenni egy rakat app-ot, és fényképezni is tudsz vele. Ami nem kell azt meg törlöd. Játék is fér még mellé 1-2 db. Egy játék már sajna 1-2 Gb mostanában.


Szerintem 120.000-ért a 16-os teljesen jó.


De a helyedben már lehet 6-ost vennék, az 200.000 a 16-os.

2016. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A 6,6s az túl nagy nekem. Nem tetszik. A 6 plus és a 6s plus meg pláne. Ezért gondoltam az 5s-re, mert az 4"-es, és a legújabb az ilyen "kicsik" közül.
2016. jan. 25. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!