Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez megoldható valahogyan vagy...

Ez megoldható valahogyan vagy frissitsem?

Figyelt kérdés

Előző kérdést feltettem már,viszont akkor csak annyit kérdeztem meg valahogyan betudok-e jutni a telefonba,viszont most már inkább az adatok a fontosak.

Leírom a sztorit: Van egy samsung galaxy s 2-m,másfél éve van nálam kb. Eddig voltak kissebb-nagyobb hibák de mindig megoldottam. Multkor befagyott,ujraindítottam és amikor kapcsolt be nem jutottam be a telefonba. Eddig az volt a folyamat hogy bekapcsol,samsung galaxy s 2 gt1900-t kiirja aztán a t-mobilnak a logója aztán a Samsung felirat villog pár másodpercig. Viszont most megakadt a samsung feliraton,magyarul nem jutok el a PIN kód beírásához. Hagytam már 1 napig is villogni akkor se történt semmi. Valaki,aki ért ehhez,lelehet az adatokat szedni róla valahogyan? Mert akkor újra tudnám rakni akkor tudnám használni,viszont akkor eltűnik róla minden. Nem,nem volt benne memóriakártya. Előre is köszönöm!



2016. jan. 25. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj recovery-ből cache/dalvik cache törlést, hátha elindul. Az adatok miatt meg nem ilyenkor kell görcsölni.
2016. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szóval az adatokból már nem lesz semmi?
2016. jan. 25. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Adtam egy tippet, nem ismerem a készülékedet, tehát te majd utánanézel, hogy kell ellvégezni. Ha csak a "törlés" szót olvastad el, azon én nem segíthetek.
2016. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!