Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet okostelefonon olvasni?

Lehet okostelefonon olvasni?

Figyelt kérdés

A héten fogok kapni egy új telefont, pontosan Lenovo A536-ot. Arra lennék kíváncsi, hogy egy ilyen telefonon lehet-e könyvet olvasni? Vagy arra speciel pont nem jó?

Illetve mi a véleményetek erről a típusról?



2016. jan. 25. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag bármire jó egy okostelefon, ilyen alap dologra meg pláne.


Szedj le egy jó ebook-olvasót (én Moon+ Reader-t ajánlom, esetleg Cool Reader, az is tele van mindenféle jó funkcióval, testreszabhatóbb, csak maga az alkalmazás elég elavult design terén) és akkor minden formátumot vinni fog.

2016. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, Ebook olvasóval.
2016. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
93%
lehet,csak vigyázz a szemedre
2016. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Én a pocketbook alkalmazást használom erre a célra.
2016. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet, csak kifolyik a szemed.
2016. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

határeset...az öt collos képernyő hosszab távon kicsi..kifolyik a szemed, ha ezen akarsz olvasni.


Még a sony ZUltrája is éppenhogy, pedig z 6,4 coll..


kérdésedre válaszolva: igen, lehet olvasni. A minőségérzet már másik kérdés lesz.

2016. jan. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nem tervezek rajta hosszabb távon olvasni, max néhány alkalommal. :) Pusztán kíváncsiság hajtott. :)
2016. jan. 26. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:
3,7"-os kijelzőn, 800x480 felbontáson olvastam régebben, és kényelmes volt, nem folyt ki a szemem. Igaz, nem teljes fényerő volt beállítva.
2016. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!