Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melegszik és hamar merül a...

Melegszik és hamar merül a telefonom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Karácsony körül vettem telenornál egy Lenovo A6000-et. 1 hónapja lehetett ,hogy kiesett a zsebemből és kijelzővel lefelé a földre esett,sérülés nincs rajta ,gond sem volt vele semmi. (ezt csak azért írtam le,hátha köze lehet hozzá)

Az elmúlt napokban viszont állandóan lemerül és furcsán melegszik a tetején füles bemenete és a töltő körül,valamint hamar lemerül. Este éjfél körül pl 100%-on vettem le a töltőről reggelre pedig lekapcsolt annyira lemerült. A garancia még él,viszont sosem csináltam ilyet,nem tudom,ha beviszem kiderül-e esetleg az esés és majd arra fogják a problémát és egy aksi árával találom szembe magam vagy akármivel. Nincs fölös 80-10 ezer forintom (nem tudom ez,hogy működik ,hogy szervizelés után kifizettetik velem,vagy nem csinálják meg,hanem megkérdezik,hogy akarom-e). Tudtok valami tanácsot adni?



2016. jan. 26. 10:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem használom a netet,semmilyen alkalmazás nem fut,mindig kilövöm őket.
2016. jan. 26. 10:43
 2/8 anonim ***** válasza:

Első körben futtass le egy víruskeresőt, lehet hogy valamelyik applikáció terheli a processzort.


Ezt javasolnám:


[link]

2016. jan. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj be, mivel garanciás, mondd el, hogy mi a probléma, de azt ne mondd, hogy leesett, mert akkor nem javítják garanciában.
2016. jan. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendszervisszaállítást már csináltam rajta, így is megpróbáljam a vírusirtót?
2016. jan. 26. 11:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, egy applikáció 6 óra alatt lemerítette a telefonom készenléti üzemmódban.


Egy próbát megér, nem vesztesz vele semmit.

2016. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vidd vissza mond meg, hogy melegszik hamar merül, de egy szót sem arról, hogy leesett sőt tagad le soha nem esett vizzel nem érintkezett normál használat mellett ilyen lett ... ha nincs külső nyoma akkor nem tudják bebizonyitani, hogy esve volt, bátorság
2016. jan. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk furcsa,mert akku adatoknál azt írja, hogy médiaszerver 62% , média 22% ,képernyő 13% android rendszer 2%


Szóval valami mégis csak fut.

2016. jan. 26. 12:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam update: kivettem az SD kártyát és minden problémám tovaszállt :) Köszi a segítséget srácok.
2016. jan. 30. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!