Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami odalt tudtok, ahol van...

Valami odalt tudtok, ahol van hasznalati utmutato, vagy valami bovebb tajekoztato a samsung s5230 telefon belallitasairol?

Figyelt kérdés
valamit elallitgattam es nem tudok bemenni a menube, csak a gyors menu jon elo.. :( :(
2010. márc. 28. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Youtube-on vannak videók a beállításokról, érdemes megnézni! De találhatsz leírásokat, használati utasításokat! Barátod a google! :)
2010. márc. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a youtubon meg nem neztem, de a google-n nem talaltam :(
2010. márc. 28. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

[link]


Ez érdekes hely, itt minden van speciális beállítások is vannak, amiket alap esetben nem közölnek a vásárlóval! :)

2010. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hat nagyon jo az az oldal, de sajnos rajtam nem segitett, az a baj h most kaptam a telot, es mindenki nezegette nyomkosta, es valami elallitodot a widgetnel, h csak ami a widgetben vol csak az jon elo, nem lehet se a menube mennei se sehova , mar tiszta ideg vagyok, me egesz nap ezzel babraltam h hozzam helyre, de nem tudom sehogyse :(:(:(,


meg hivi nem tudok, mert csak az utolso hivasokba aki benne maradt , de a telefon konyv sem jon elo, meg szamot sem lehet beirni, csak az a szaros widget ( gyors menu, vagy mi a farnc) jon elo

2010. márc. 28. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha magyar használati útmutatót szeretnél a samsung.com on megtalálod ott vannak tippek is, és ki is tudod nyomtatni.

Ha speciális tanácsok kellenek a mobilaréna.hu n nézzél szét!

2010. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!