Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen márkájú és típusú...

Milyen márkájú és típusú okostelefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős telefonom van, de nem okos. Most már munka miatt be kell szereznem egyet, gondoltam használtan nézek egy okostelefont valahol a neten. Ötletek, hogy milyen típust érdemes nézegetnem?
2016. jan. 27. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Keret?
2016. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel először használtan szeretnék venni, így ezen nem igazán gondolkoztam. A lényeg az lenne, hogy melyik márka tényleg jó? Úgy értem nem kell lecserélni egy év után, és mondjuk nem hal meg, ha leejtem. A mostani telefonomat még az emeletről is leejtettem + ezeregy másik alkalommal is sikerült, és még mindig semmi baja, tavasszal lesz 4 éves. Viszont nem androidos.. LG jónak számít? A mostani telefonom az, és szeretem.
2016. jan. 27. 18:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincsen sok pénzed akkor lumiát (pl: lumia 640), ha van pénzed akkor iphone-t.
2016. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Huawei ascend y600. Ebbe én nem csalódtam, most is ezen írok, nagyon jó ár/érték arányban van. Én 22ezer f vettem, és egy csomó plusz van rajta. És mivel dual simes munkahelyi, és otthoni telefonnak egyaránt használhatod.
2016. márc. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!