Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van hasonló program?

Van hasonló program?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Lumia 640-et, a Samsung-omat lecseréltem. Viszont arra volt egy nagyon jó kis képszerkesztő program, a Lidow. Imádtam, de a lumiámra még nem találtam hasonlót? Valaki tud ajánlani valami jót?

#Nokia #képszerkesztő #lúmia #60ű40 #samsung csere #lidow
2016. jan. 27. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
lol windows phont venni manapság....... arra még egy rendes facebook app sincs
2016. jan. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Imádtam a samsungomat. Keskeny volt, ívelt. Csak már két éves volt és barátom tanácsára beszereztem egy lumiát. Ezerszer jobb. Persze nincs rá olyan sok applikáció, de jobb mint egy androidos. Apu egy hónapja vette a saját Samsung Galaxy Prime-ját (alias Optimus) és már most akadozik neki....
2016. jan. 28. 04:24
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
mégis miben jobb? amúgy meg a galaxy prime (ilyen nincs is, grand prime meg core prime van) egy ratyi olcsó kakkantás, normális összeget ki kell adni telefonra és akkor jót kapsz
2016. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fantasia Painter

Nekem is lumia 640-em van és nem bántam meg hogy váltottam. A Windows 10-ben meg több program lesz.

2016. jan. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy WP-re csak 200 ezer app van, droidra meg 2 millió, de a WP nem fog úgy szaggatni, mint nagyanyám nokedlit! A Laggdroid pedig még a Nasa gépein sem futna rendesen! Ja, és a Windows 10 Mobile megkapja a droidos appokat!
2016. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!