Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemény Sony Xperia M4- ről?...

Vélemény Sony Xperia M4- ről? Milyen telefont vásároljak?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni, mert a régi tönkrement.

Aki tud jobb típust, márkát azt megkérném hogy írják le. (és egy kis indoklást is ha lehet)



2016. jan. 27. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Jobbak:Huawei P8 Lite,Meizu M2 Note,Xiaomi Redmi Note 3,Motorola Moto G 2015 EU.

Ár/érték arányban jobbak,nem melegszenek,softwareileg is jobbak.

2016. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%
Szerintem is inkább Huawei p8, ezt az m4-et állandóan viszik vissza, szar.
2016. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az m4 aqua igen is jó. Vízállóságát is tapasztaltam és gyos is. Egyedül a kis memória a hátrány de azt szoftverfrissítésekkel javítják..
2016. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
#3.De az ára az nem jó,mondjuk 50K-ba kerülne akkor jó is lenne,így viszont elég sok riválisa van amik sebességben is hardware-ben,szoftware-ben is jobbak.Vízállóságot a Moto G is tudja,ha ez szükséges.
2016. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SN1PERBOY ***** válasza:

Szerintem is a Huawei P8 ezerszer jobb.

(higgy nekünk) :)

2016. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Huawei p8 lite nagyon sz*r.Egyik ismerősömnek az van és folyamatosan lefagy neki,a tárhelyről meg ne beszéljünk,mert lehet annak több van,de ugyanúgy betelt neki 3-4 hónap után.nekem M4 Aqua-m van,meg vagyok elégedve
2016. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
m4 aquaát gyugodtan vedd, meg jó kis telo.. nekem is ilyenem volt csak már vettem egy iphone 6s-t de az igazat megvallva a sonyról ááttérve a 6s re nem volt akkora duranás mert a sony is elég gyors volt
2016. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!