Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van ez az iPhone-nal?

Hogy van ez az iPhone-nal?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogyha megvan a telefon, akkor is mindenért külön fizetni kell (pl zenék, játékok). Ez tényleg így van. Ha le szeretnék tölteni valami ahhoz hasonlót, ami mondjuk androidos telefonon ingyenes az iPhonon külön fizetni kell érte? Gondolom a minőségért fizetsz, de akkor is.... Ezt nem teljesen értem, e miatt nem igazán szeretnék iPhone-t. Úgy is használható, ha megvan és utána már nem fizetsz semmiért? Akkor is elérhetőek rajta olyan funkciók, mint az androidoson?

2016. jan. 27. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes játékok, appok sok is, de zene nincs ingyenes.
2016. jan. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Gépről tudsz átrakni saját zenét iTunes-zal. A sima "rádugom a gépre usb-n oszt beteszem a zene mappába" dolog itt nem működik. Alkalmazásokból ugyanúgy van ingyenes és fizetős is, mint androidra.
2016. jan. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából a zene érdekelt a legjobban, az a legfontosabb. És hogy megy ez a fizetés? Ha vi díj, Kb mennyi?
2016. jan. 28. 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak zenehallgató alkalmok, ilyen az iMusic is, én is azt használom. Amikor én töltöttem le fél éve, ingyenes volt, szerintem most is az (mármint a letöltés az Store-ból, a zenék ingyenesek).
2016. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi hülyedséget amit itt leírtok :) máris szédülök. Nekem a telefonom tele van saját zenékkel amit átmásolással oldottam meg (itunes mappába másolod a tetszőleges mp3 zenéket, plusz megint másik mappába a neked tetsző csengőhangolat) ezeket hozzáadod a telefonodhoz, szinkronizálod és NEM KELL semmiért ilyenkor fizetni.

Másik.Ha egy fizetős alkalmazásod volt az androidon, azt nem viheted át iOS-re, de fordítva sem teheted meg. Ez nem nagy dolog csupán nem kompatibilisek.

Olyan meg nincs, hogy megveszed a telefont és többet nem fizetsz egy alkalmazásért sem, hiszen ha pl veszel egy vadiúj bmw-t akkor nem fogják neked ingyen adni a benzint azért mert bmw-d van. a benzin előállítójának semmi köze a te autódhoz azaz az applikációnak sincs köze a telefonodhoz.

Az a baj hogy olyanok beszélték tele a fejed, akiknek nem volt ilyen telefonjuk,ha meg volt is, nem értették ill nem tudták használni akkor.

2016. jan. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Iphone-ra rengetek ingyenes applikáció van,ugyanúgy mint az androidra. De ami nyilván minőségi app,fizetni kell érte,akár csak az Androidon. Pl: GTA San Andreas. AppStore-ban sem kapod meg ingyen,és PlayStore-ban sem. Zenét pedig gépről tudsz rá átrakni Itunes-on keresztül. Tehát rakhatsz rá egy tucat zenét,csak nem a telefonon keresztül tudod letölteni,hanem a gépre letöltöd,és itunes-on keresztül rá rakod az Iphone-ra. Van egy ingyenes App iphone-ra a neve: NetTube. Ezzel az appal Youtubra felrakott zenéket tudsz letölteni,és ha nincs neted,de letöltötted akkor is tudod hallgatni.
2016. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A mostani telefonomon még sose vettem egyetlen fizetős alkalmazást sem és jól megvagyok nélküle (ez nem egészen olyan mint a benzin..), nekem tényleg a zene fontos, meg a gyors net. nem igazán szoktam más alkalmazásokat használni.
2016. jan. 29. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:

simán lehet letöltött zenéket is rakni rá. na jó nem simán, mert hugom még mindig bele zavarodik :D de nem kell hozzá mérnöki diploma, de igaz, hogy nem csak annyi mint egy merevlemeznél, hogy ráhúzod és kész. google és megoldaható szerintem.

Van olyan mint a Spotify. előfizetsz és korlátlan zene. Viszont én még az ingyenes időszakban se próbáltam ki szóval erről nem tudok mit mondani.

Rengeteg ingyen alkalmazás van az AppStoreban, én azért évente 1-2-t meg szoktam venni. $1 nem vészes, de ez nélkül is meg lehet lenni. A legtöbb alkalmazást amit szeirntem andriodon használtál ezen is ingyenes.

remélem tudtam segíteni

2016. jan. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5ös: azt hogy nem lehet usb-n simán átmásolni, úgy értettem, mint ahogy az androidnál van, hogy fájlkezelővel áthúzod és kész. Mindenképp meg kell nyitni az iTunest és szinkronizálni, természetesen azért nem kell fizetni.


Ha pénzért szeretnél zenét hallgatni, akkor előfizetsz Spotify-ra vagy Apple Musicre vagy hasonlóra, és akkor fix havidíjjal korlátlan zenét hallgatsz, vagy albumonként ill. zeneszámonként megveszed az iTunes Store-ból a zenéket. Kb olyan 1$/szám, ha albumonként veszed akkor általábab olcsóbb mint számonként megvenni. Az előfizetések meg olyan 10$ körül mozognak hónaponta, itt is lehet ügyeskedni, valahol van családi csomag meg stb. ami olcsóbb.

2016. jan. 30. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!