Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt jól értelmezem, hogy...

Azt jól értelmezem, hogy Vodafone kártyás előfizetésnél ezzel a díjmentes "Európa hazai opció"-val hazai percdíjakkal telefonálhatok az EU-ban és nincs hívásfogadási díj? És ez valóban díjmentes lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 28. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit belinkeltél, azon egy naponta 990 forintos szolgáltatásról írnak, ami az én értelmezésemben nem fér a díjmentes kategóriába.
2016. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Át kell váltani a "Feltöltőkártyás" fülre és ott a jobb oldalon van, amire gondolok.
2016. jan. 28. 00:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Illetve a bal oldalon.
2016. jan. 28. 00:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"hazai percdíjakkal telefonálhatok az EU-ban és nincs hívásfogadási díj? És ez valóban díjmentes lenne?"


Szó sincs róla.

Csak a hívásindítás az ami ezzel az opcióval a belföldi tarifával fog számlázni. Amiről mélyen hallgatnak, az fog sokba kerülni. Pl hívást fogadni.

De ennyi idő alatt már rég felhívhattad volna az ügyfélszolgálatot.

Az az egy biztos ingyen van belföldről a saját hálózatból.

Használd ki.

2016. jan. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De van róla szó, azt írja, hogy a hívásfogadás díja 0 Ft/perc.
2016. jan. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg, elsőre nem láttam.
2016. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Közben rátaláltam egy másik fórumra, ahol ezt alaposan kitárgyalták és valóban ez a helyzet.

Érdekes, hogy ezt annyira nem reklámozza a Vodafone, pedig ez eléggé versenyképessé teszi a kártyás csomagjukat.

2016. jan. 28. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én angliábol használtam feltoltokártyáskent, tenyleg hazai percdijon muxik
2016. márc. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!