Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Folyamatosan újraindul a...

Folyamatosan újraindul a Samsung S3 telefonom, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő. Van egy samsung s3 telefonom ami egyik napról a másikra meghalt. Szóval ha berakom az akkumulátort akkor a samsung galaxy s3 logó bejön és aztán újra és újra és ennyi,eddig jut a telefon. A recovery mod nem jön be,a download az igen de csak addig míg kiírja hogy warning és up vagy down gombot kell nyomni de akármelyiket nyomom megint újra indul. Próbáltam én itt mindent már odin,sp flash tool. 3 napig böngésztem fórumokat,de semmi. Addig jutottam,hogy talán ez valami hirtelen halál dolog. Szóval szervizbe most nem tudom vinni,mert gondolom jó drága lenne a javítása,de nekem most nincs pénzem rá. Valaki tud valami megoldást vagy valami segítséget. Köszönöm



2016. jan. 28. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Vedd ki az SD kártyát. Simán megszivathat.
2016. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván az első dolgom,hogy SIM és SD kártyát kivettem :D
2016. jan. 28. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Kellene neki egy hardreset. Kikapcsolt állapotban: bekapcsológomb + középső home + hangerőgomb LE-t tarts nyomva egyszerre, amíg be nem jön a recovery menü. Ott pedig nyomsz neki egy wipe all data-t - vagy valami ilyesmi a neve (hangerőgombokkal lépkedsz fel-le, és a bekapcsoló gomb számít az "enternek"). Minden adat törlődni fog a telefonról, előtte legyen feltöltve!
2016. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, most látom hogy a recovery sem jó... Akkor megpróbálhatnád előhozni a bekapcsoló gomb + hangerő LE gombbal is, hátha úgy behozza.
2016. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmilyen billentyű kombináció nem működik,mert mindig újra indul. Viszont szerintem tuti életre lehet kelteni,csak ezt már nem tudom hogyan.
2016. jan. 29. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Akku cserét próbáltál?
2016. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akku csere is volt.
2016. jan. 31. 09:44
 8/8 anonim válasza:

Szoftver frisites jott ki az S3 ra azert indul ujra. Menubol frisitheted, vagy gepre csatlakoztatva kabelel a Smart Switch frisiti.

Nekem ez mukodott a folyamatos ujraindulas utan.

2017. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!