Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia z2-t érdemes venni?

Sony Xperia z2-t érdemes venni?

Figyelt kérdés
Érdemes, nem elavult még? [link]
2016. jan. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elavult, jó telefon.
2016. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Z5 compactnál mennyivel gyengébb, ha egyáltalán gyengébb?
2016. jan. 28. 21:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számottevően. Bár a Z5C 810-es Snapdragont kapott, az eléggé melegedős SoC, és a 801-ben is van még bőven erő, full hd felbontás mellett is, ami ugye a Z2-ben van. Továbbá a Z5C-ben 2 giga RAM van, a Z2-ben 3, szóval ha a nagyobb méret nem gond, én inkább a Z2-nél maradnék.
2016. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor a Z2 lesz, 3GB ram tényleg elég jónak tűnik, meg egy tényleg elegáns telefon. Még annyit, hogy egy Iphone 6-hoz képest milyen? Mert az 170k, ahogy láttam.
2016. jan. 29. 00:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván az iPhone egy időtállóbb, gördülékenyebb telefon, de nem annyival, hogy megérje azt a plusz felárat szerintem. Én is egyébként egy ugyanolyan hardverrel rendelkező mobilt nyúzok már 1 hónapja, mint a Z2, de az enyémben "csak" 2 giga ram van, és így sem lehet rá egy rossz szavam sem.
2016. jan. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!