Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LCD cserénél milyen ragasztót...

LCD cserénél milyen ragasztót használjak hogy a panelt és a kijelzőt összefogja?

Figyelt kérdés
Van egy Galaxy S5-öm aminek be volt törve a kijelzője. Vettem új házat és LCD-t és kétoldalas ragasztó szalagot, mivel ez egy csomagban volt. Már csináltam ilyet előtte de valamiért elengedi a kijelző a panelt pedig minden ugy csináltam ahogy a videó mutatta. Vettem egy másik ragasztó szalagot, de az sem fogja meg. Valaki tudna ajánlani jó minőségű és erős ragasztószallagot LCD-hez?

2016. jan. 29. 19:27
 1/4 Lájsz ***** válasza:
A ragasztó amire szükséged van az a 3M-LSE kétoldalas ragasztó,ez az ami a legjobb az ilyen műveletekre,persze csak az eredeti. Néha van úgy hogy semmi nem segít,a keret nincs deformálva,a digitizer is jó,mégis elengedi a ragasztó. Ilyenkor az oldalakat a fent leírt ragasztóval rögzítem,az alsó,illetve felső részeket viszont palma-tex folyékony ragasztóval,ami néhány óra száradás után tökéletes kötést ad,viszont semmilyen szinten nem sérti,marja az anyagot. Összeillesztés után szig szalaggal összehúzom alul-felül,majd 5-6 óra múlva hibátlan a kötés,a kijelző a helyén. Az esetlegesen kitüremkedő ragasztót simán kézzel le tudod dörzsölni róla. Pillanatragasztó messzire kerülendő!!! De ezt gondolom mondanom se kell. :)
2016. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.. Cseréltem galaxy s5- ön már negyedszerre kijelzőt, mivel a ragasztó nem fogta és feljött az üveg. Mind a négy alkalommal más módszert próbáltam ki amit videókból néztem, de nem jött be.. Most legutoljára teljesen kicseréltem a telefont, a teljes házat lecseréltem, ami most pontosan isszekedik mindenhol kivéve az alján. Megint feljön az öveg, de nem annyira. Mostmár tényleg nem tudom hogyan csináljam meg. Más telefonoknál amikor cseréltem, teljesen passzolt minden. Tudnál küldni linket hol lehet eredetit venne a ragasztóból?
2016. febr. 9. 22:11
 3/4 Lájsz ***** válasza:

Tessék itt válogathatsz kedvedre: [link]

És bocsi de elírtam a nevét:3M-300LSE

2016. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egy jó ragasztó. csak nem elég vastag 0.15mm. A gyári 0.3mm felett van.
2019. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!