Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A barátomnak iphone-ja van és...

A barátomnak iphone-ja van és nekem is megtetszett de nincs rá pénzem. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

talán szerezz pénzt vagy lopd el tőle :D

hülye kérdés-hülye válasz

(vegyél egy klónt)

2010. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen hülye kérdés ez?O_O lol? Ezt komolyan kérded?
2010. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Rád tört a fogyasztásmánia. Ez van nem tudsz mit tenni ellene, rosszabb, mint a kábítószer. Most is sóvárogsz a telefon után ugye? Lefekvéskor ábrándozzál róla, hogy milyen jó is lenne azzal netezgetni, képeket nézegetni, különböző alkalmazásokkal játszogatni! Lehet, hogy akkor erről fogsz álmodni.
2010. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
eddig laptopot szerettem volna nagynehezen megvettem de azért az a telefon nagyon vonz...lehet elkéne adnom a laptopot? végülis a fele már megvan de még 2 hónap mire tudnék venni :( addig nem bírom ki...egyébként nem hiszem, hogy fogyasztásmániás lennék. azok azért durvábbak!
2010. márc. 28. 20:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Spórolj. Kipróbáltam én is pár hete és nekem is megtetszett, most épp én is arra gyűjtök, 2-3 hónap és meg is veszem:)
2010. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
lol ugyanezt szokták mondogatni a kábszeresek, meg az alkoholisták is... ez ugyanolan népbetegség, közös jellemzőjük, hogy nem vallják be az emberek maguknak. Őszintén mire kell neked az a telefon? Talán nincsen mobiltelefonod? Ha meg van, akkor miért vennél újat?
2010. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
jah, 2. válaszolónok: clont nem veszek...az hamisítvány és semmit sem tud...annyit a 20ezres telefonok is tudnak mint a clone-ok :) nektek melyik iphone tetszik? nekem a fehér hátlapos nagyon, az talán csajosabb is.
2010. márc. 28. 20:46
 8/14 A kérdező kommentje:
van mobiltelefonom...de szeretek nagyon zenét halgatni és arra sok zene is ráférne, meg kinézetre is nagyon tetszik és tök jó programok vannak rá! amikkel az ember el tudna lenni amikor unatkozik. Vagy akár tudnék msnezni a buszon vagy mikor nem vagyok otthon :)
2010. márc. 28. 20:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Adj fel egy hirdetést: szüzességem adom egy iphone-ért. :)))
2010. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát..az már nincs...:$ meg nem csalnám eg a barátomat :)
2010. márc. 28. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!