Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung szervízbe mennyiért...

Samsung szervízbe mennyiért csinálnák meg?

Figyelt kérdés

Kettő kérdésben már leirtam a problémát.

1. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De azért leirom.

''Samsung galaxy s 2-m van,2,5 éve használom,eddig is voltak vele bajok,de eddig mind megtudtam oldani.

Régebben sokszor lefagyott,azt egyszer csak elmúltak ezek a lefagyások,tegnap akartam visszaiirni messengeren ismerősömnek és már rákattintottam a nevére és egyszer csak lefagyott. vagy 10 percig úgy maradt. lezárni se tudtam. Gondoltam kiveszem belőle az aksit aztán ujrainditom. Kapcsolom be,ez a folyamat úgy zajlik amikor bekapcsolom,hogy elősször kiirja,hogy ''samsung galaxy s 2 gt19100'' aztán behozza a t-mobilnak az ilyen pár mp-s ''videóját'' aztán a samsung felirat villog pár mp-ig és utána lehet beirni a pin kódot és egyéb. Na hát nekem megakadt a samsung feliratnál. Kivettem belőle az aksit,felraktam töltőre semmi. kb 5 órája villog az a felirat. szóval igazából az hogy nem tudok bejutni a telefonomba. valaki tud ezellen megoldást mondani?''


Samsung szervízbe mennyiért csinálnák meg? Egyik ismerősöm telefonokkal foglalkozik és azt mondta nem tud vele mit kezdeni ezt csak szakszervízbe tudják megcsinálni.



2016. jan. 30. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve!

Első körben frissíteni/újrarakni kellene a rendszert.

Ezt akár te magad is megcsinálhatod az számítógéped segítségével.

Szervizben sem kérhetnek sokat.

2016. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A számítógépes megoldást kifejtenéd bővebben? Vagy egy youtube linket tudnál adni?
2016. jan. 30. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan hogyan, mivel én még sosem foglalkoztam Samsung telefonokkal.

Én első körben ezzel próbálkoznék:

[link]

Az volna jó, ha ezzel a programmal lehetséges lenne ún. fastboot vagy flash módban frissíteni.

Ha nincs ilyen lehetőség, akkor sajnos más megoldást kell keresned.

2016. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!