Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek azok az okos telefonok,...

Melyek azok az okos telefonok, vagy okos telefon márkák amelyek a legjobban megtartják az árukat? Arra gondolok, hogy mikor megveszem, és egy év múlva eladom, akkor nem bukok rajta sokat.

Figyelt kérdés

2016. jan. 31. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Apple iPhone-ok elég jól szokták tartani az árukat.
2016. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
nincs, mivel egy év után már 1000x jobbak jönnek piacra, ugyh. amikor kifizeted már buksz rajta, ha nem akarsz sokat bukni vegyél használtan olcsóbban és kész, pld a telómat 2 évvel ezelőt vettem 250eur-ért, akkor kb 500 eur volt az üzleti ára, használtan pedig 350-400 eur , megkockáztattam azt is evvel, hogy ha valami baja lesz nincs jótállás de mai napig működik, ha mostanság elromolna nem sajnálnám már de örülnék ha még működőképes maradna
2016. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
elsőnek azt üzenném, hogy a kérdező azt kérdezte, hogy melyik okos telefon nem szartalicska :)
2016. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Pont az Iphone-ok amortizálódnak le rövid időn belül.
2016. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenen bux, ne reménykedj..a telefonipar(is) olyan gyorsan fejlődik, hogy ami még két éve nyálcsorgató, elérhetetlennek látszó csúcsgép volt fantasztikus tudással, azt ma undorral veszi be a gsm kereskedő..(azért van a fiókomban az összes eddig használt telóm)...

amit aranyáron vettem másfél éve, azt ma negyvenezerrel olcsóbban utánam dobják, új, bontatlan dobozban. használtan meg pofátlanul olcsó.(ami nagyon jó egy vevőnek)

2016. febr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Samsung, Sony, Xiaomi, ASUS
2022. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!