Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC DESIRE 626 képernyő csere...

HTC DESIRE 626 képernyő csere után miért érzékeli gyengébben az érintést?

Figyelt kérdés

HTC Desire 626 képernyő csere után ha rakok rá üveg fóliát akkor nem érzékeli az érintést,csak ha erősen nyomkodom.Viszont ha leveszem a fóliát minden rendben van.A képernyő cserét én hajtottam végre de minden rendben volt,működik csak ez az egy hiba van.

Mi lehet az oka??? hogy tudnám javítani??



2016. febr. 1. 17:47
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Mint írtad is:ha ráteszed az üvegfóliát,akkor van probléma. Ne tedd rá. Valószínűleg a fólia problémája a vastagsága miatt,nem az érintőé.
2016. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Viszont a régi képernyővel(ami betört ezért lett cserélve) hibátlanul működött,ráraktam másik telefonra is ezt a fajta fóliát és működött.Lehetséges hogy képernyő csere után kalibrálni kéne a képernyőt?
2016. febr. 2. 18:55
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Lehet az új érintő más minőségű,de szerintem még mindíg a fólia a ludas. Kapacitív érintőt egyébként nem lehet kalibrálni.
2016. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!