Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5c vagy Samsung note...

IPhone 5c vagy Samsung note 4? El szeretnem cserélni az 5C-t de nemtudom h megéri-e

Figyelt kérdés
Samaung S4em volt majd vettem Iphone 5C-t de nem szeretem, idegesít h nincs egy jo hívás rögzítő ,vagy a térképen nemtudom letöltés nelkul megnézni valamit tomegkozlekedessel, Bluetooth se működik szóval en nem találom jónak a samsunghoz képest , de az a kérdésem h szerintetek jo telo a note 4?

2016. febr. 2. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt :D nagyon örültem amikor végre eltudtam adni :D

Nekem nagyon rossz élmény volt, szal én nem ajánlom.

2016. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?:)
2016. febr. 3. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Vétel után pár nap múlva úgy hogy 1 jaték volt a telón, beszagatott a játék :D aztán fél év mülva amikor már volt tartalom a mobilon, a menü is szaggatott :D 250-300 volt akkor egy note4 és szaggat. Vicc....

Akkor tudott müködni remdesen amikor nem volt rajta semmi.

De azt bele kell számolni , hogy nem ugyan olyan minőségben jönnek le a telók a szalagról. Van akinek hallotam bezöldült de volt olyan is akinek tökéletes volt.

2016. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igy mar értem, hat zsakbamacska:D lehet marad az iPhone de a töltő is mar szarakodik h mikor bedugom nem tölti csak ha meghajlitom ..
2016. febr. 5. 00:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A töltő minden iphone nál beszar ez idő múlva..enyém is szar már.
2016. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez valami rossz vicc ? Egy szemét iphone 5c t hasonlítunk a Note 4 hez ?

Az iphone 6 + nál is erősebb volt amikor megjelent.

De egy személyes véleményt is:

A megjelenése óta használom a Note 4 emet és egyszer sem szaggatott laggolt.. Szóval ez egy tökéletes telefon nameg:

2.7GHZ

3GB ram

2k kijelző

És 4K videó felvétel...

2016. febr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondom...van akinek bevált.
2016. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!