Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat szappanos-hypos...

A telefonomat szappanos-hypos vizbe ejtettem. Ezután lehet baja? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma délután takarítottam és valahogyan beleejtettem a telefonomat a felmosó vedérbe , amiben szappanos-hypos víz volt. Mindenhol kerestem a telefonom, fel forgattam a házat és sehol nem volt. Végül még találtam a vedérben , ahol kb. 2 órát tölthetett. Ki vettem az akksit , a simkártyát és a memoriakártyát. Meg törölgettem. A telefonból kiráztam a vizet és azt rá raktam a radiátorra , de nem közvetlen ,hanem egy törölközöre 3-4 óra hosszára. Azóta bekapcsolt és tökéletesen működik, csak van egy kis halvány folt alul a kijelzőn. Ezután lesz valami baja , vagy ha már működik akkor nem valószínű? Csak normális válaszokat szeretnék. Aki trollkodni szeretne , kérem ne itt tegye. Köszönöm előre is.

A készülék: Samsung Galaxy Young


2016. febr. 3. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami fontos azonnal mentsd le róla biztos ami biztos. Még bedögölhet. De lehet 10 év múlva egy fiókban fog porosodni hibátlanul. Szerencsére a telefon értéke valami 3000ft körül lehet használtan szóval nincs nagy veszély.
2016. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A halvány folt a kijelzőröl reggelre teljesen eltűnt. Egy baja lett ,hogy a töltőt akkor is érzékeli, hogyha nincsen felrakva. Áram nélkül is töltést jelez, de éjszakára töltőn volt és fel is töltött. Igen , nem egy drága telefon, de a célnak tökéletesen megfelelő. Köszönöm a válaszod!
2016. febr. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!