S6 vagy S6 Edge?

Figyelt kérdés
Te melyiket vennéd meg?
2016. febr. 4. 13:36
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

Egyiket sem.

Nem bővíthető tárhely. Ez mindent elmond.

Az almás vackoknál is nagy hülyeség ez.

2016. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kettő között semmi különbség nincs a lekerekített kijelzőn kívül. Nekem a sima S6 jobban kézre áll, ráadásul a kettő között van 30-40.000 FT ami szintén a sima mellett szól.
2016. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
S6 Edge...nekem nagyon bejön ez a lekerekített kijelző :P
2016. febr. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És egy Galaxy A5(2016) jobban megérné mint az S6?
2016. febr. 5. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Hááát, ahogy vesszük. Alapjáraton az S6 azért erősebb minden tekintetben (kijelző, kamera, proci, ram, stb...). Viszont az új A5 pofás egy készülék és átlag felhasználónak szerintem az is kiváló választás már. A gyors töltés és az ujjlenyomat olvasó már benne van és külsőre szinte teljesen ugyanaz, csak az A széria kicsit szögletesebb.

Summázva, a két készülék közt most átlag 50.000 forint van, és azért megvan bőven az S6 javára az a plussz tudás ami ezt indokolja. Az megint másik kérdés hogy ezt a tudást kihasználod e...

2016. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!