Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg egy iPhone 4 készülék...

Jelenleg egy iPhone 4 készülékem van és nagyon szeretnék már váltani megéri-e iPhone 6S-re váltani?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
nekünk mindegy
2016. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%

Akkor éri meg hogyha apple fan vagy. Semmi olyan újdonságot, vagy plussz tudást nem nyújt ami miatt megérné.

Mondjuk én soha nem szerettem különösebben az iphoneokat, elismerem hogy jó készülék, meg stabil,bár mostanában egyre többen panaszkodnak rá hogy ugyanúgy lefagy, meg beakad mint az android. Ettől függetlenül nekem az a zárt rendszer meg az itunes stb marhára nem jön be. Szerintem annyi pénzért sokkal jobbat találsz. Persze azon nem lesz almás matrica..

2016. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!