Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a törött képernyős telefono...

Ha a törött képernyős telefonomhoz van kijelzőm, akkor ha elviszem GSM-be összerakják nekem?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy olcsón meg akartam úszni a képernyőcserét, ezért megpróbáltuk kicserélni a törött üveglapot a telefonomon. Úgyhogy 2 haverommal meg is rendeltük netről, de sajnos amikor ki akartuk cserélni, sikeresen betörtük az eddig működő LCD kijelzőt is. Rendeltünk hozzá azt is, de mint megérkezése után kiderült, nem jó bele (Sansung Galaxy J5 telefonom van amihez elvileg J500fn típusút kellett volna rendelni mert ez az európai, ellentétben a J500f-essel ami kínai (elvileg)). Így hát gondoltuk visszaküldjük vagy visszakérjük a pénzt, és rendelünk olyat ami nekünk kell, de nem találtunk nekünk megfelelőt, csak olyat, ami 14.500Ft-ba kerül, márpedig annyiért nem rendelem meg mert gsm-ben 15.000-20.000Ft között megcsinálták volna. Szóval kezdem feladni a reményt, hogy majd mi sokkal olcsóbban megcsináljuk. Szerintetek szaküzletben 15.000-nél olcsóbban megúsznám, ha bevinném darabokban, hogy rakják össze? (mindkét lehetőségre kíváncsi lennék: ha sikerül megfelelő kijelzőt szereznem, és ha nem sikerül)

2016. febr. 5. 17:35
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és esetleg linket tudtok küldeni ahol samsung galaxy j500fn típusú LCD kijelzőt tudok olcsón rendelni? vagy egyéb más ötletek?
2016. febr. 5. 17:43
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudod meg, ha beviszed egy (vagy több) szervizbe és megkérded:

Vállalják-e és ha igen mennyiért..

Meg mi van akkor, ha az általad vitt alkatrészt annak rendje és módja szerint beépíti és működésképtelen akár hardver (mert nem pont belevaló) vagy akár szoftver oldalról.

Nekem van tabletem, amiben 3 féle kijelző és 2 féle érintő variáció van, annyi "hozzávaló" ROMmal...

2016. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!