Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékel az üvegfólia...

Miért nem érzékel az üvegfólia alatt a telefonom képernyője? SOS!

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s6 edge telefonra nost vettem uvegfoliat 5000Ft-ert es a komplett jobb oldalon nem erzekel semmit. Miért? Adjatok tanacsod legyszives

2016. febr. 5. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami kosz alatta maradhatott vagy hibás a fólia. (túl vastag vagy ilyesmi) esetleg ferdén tetted/tették fel és ráül a peremre.
2016. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vidd vissza oda ahol felrakták. Valami nagyon nem sikerült.
2016. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a gaz,hogy egyik helyen megvettem,blokkot se adtak,masik helyen ismerosom felrakta.

De ha nem veszi vissza az akitol vettem eskuszom lenyomom a torkan hogy ilyen selejtet ad el.

2016. febr. 5. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor sajna nem sok esélyed van a garanciát érvényesíttetni. :(

Viszont hasonló problémám volt egy másik típussal, de abban gyárilag hibás volt a lap. Apró pötty volt benne, vagy 3 db is. Már mint az üvegfóliában. Miután felrakták, akkor derült ki.

2016. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most voltam és visszaasdták a pénzt :)))
2016. febr. 6. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!