Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb a Nokia Lumia...

Melyik a jobb a Nokia Lumia vagy a Microsoft lumia?

Figyelt kérdés
Nekem Lumia 640-em van.

2016. febr. 5. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Microsoft Lumia, mert az a Nokia Lumia utódja
2016. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A Microsoft megvette a Nokia okostelefonos részlegét és szépen lassan lecserélték a Nokia márkanevet Microsoftra. Szóval a néven kívül semmi másban nem különböznek.
2016. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A Nokia is Windows Phone-os
2016. febr. 5. 20:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Én,azt kérdeztem hogy melyik a jobb,nem azthogy melyik az ujjabb
2016. febr. 5. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dióhéjban:Az MS megvette a Nokia-nak a telefonos részlegét,a Lumia-kat egy ideig Nokia brand néven adták ki a Lumia-kat majd az MS úgy döntött hogy végleg megválik a Nokia brand-től(ahogy most a Lenovo a Motorola-tól).Tehát a Nokia-k azok régebbiek de ugyan azok mint az MS Lumia-k csak más van ráírva.
2016. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocs a rossz fogalmazásért de remélem érthető.
2016. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked van egy macskád amit Cirmi-nek hívnak, de te holnaptól Blöki-nek hívod attól még ugyanaz a macska marad. ( Ennél jobb példát ki se találhattam volna lol )
2016. febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. febr. 6. 04:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Microsoft újabb. Ám nekem is 640em van:)
2016. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!