Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple füleshez tudok venni...

Apple füleshez tudok venni valamilyen átalakítót, amivel kompatibilis lesz más készülékekhez is?

Figyelt kérdés

Azt tapasztaltam, hogy rengeteg más készülékkel nem kompatibilis az Apple füles, ha működik is, nagyon rossz a hangzás. Ezt kiküszöböltem az androidos tabletemen. Szeretnék venni valamilyen átalakítót, pláne, hogy most iPhonról egy androidos telefonra váltok. Például ez a termék megfelel a célra?


[link]



2016. febr. 6. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel a kábellel nem fog menni, mert a másik oldalon ugyanaz a kiosztás. Ez arra jó, hogy egy iPhone-headset-et messzebbről is használhass. Jó megoldást sajnos nem tudok, de az irány jó.
2016. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha tudsz angolul, és vállalkozol barkácsolásra, érdemes rákeresni arra, hogy android iphone headset.
2016. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!