Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha meglett változtatva az...

Ha meglett változtatva az IMEI egy telefonban akkor már nem igazán kerül vissza a gazdájához, igaz?

Figyelt kérdés
Ha elvesztettem a telefont,és bejelentetem a rendőrségen, mennyi idő alatt találnák meg,IMEI alapján? És ha megváltoztatta vagy kiütötte akkor már késő?

2016. febr. 6. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Többnyire eladják ilyen esetben a telefonokat.
2016. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre van egy elmés kifejezés, "gazdát cserél".

A rendőrség nem nagyon erőlködik a visszaszerzéssel.

Annyit tesz hogy a szolgáltatótól lekéri a cellainfót.

Ha nincs rajta semmi érdekes akkor ők sem tudják az ujjukból kiszívni hol lehet.

2016. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs hogy értetlenkedek,de hogy kérik le a szolgáltatótól? Olyan ostoba lenne hogy belépési a saját simán kártyáját?
2016. febr. 6. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Hidd el, a rendőröknek nincs semmijük amivel mobilt kergethetnének.

Ezért a szolgáltatót kérik meg hogy a cellainfókat adja ki.

Hogy az adott IMEI azonosítóval működő GSM végberendezés mikor és hol, milyen előfizetői azonosító modullal regisztrált a hálózatra, esetleg éppen hol van, milyen forgalom volt, stb.

Aztán abból vagy megtudnak valamit, vagy azt mondják hogy igyál rá hideg vizet.

2016. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ha elvesztettem a telefont,és bejelentetem a rendőrségen..."


Igen a rendőrség pont arra lett kitalálva, hogy az elveszett telefonjaidat keresse. Keresd Colombo hadnagyot! Esetleg Szimat Szörény a szuper eb megkeresi neked...

2016. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!