Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg g2 gyaribeallitasok hiba?

Lg g2 gyaribeallitasok hiba?

Figyelt kérdés
Az lenne a problema hogy hiaba lepek ra akkor se tortenik semmi..csak sotet a kep es nem csinal semmit meg amikor elinditom valami errort ír ki. Gombbal is probaltam de nem hozta be a reset menut. Milehet a baj?

2016. febr. 6. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Soft brick a jelenség neve, ODIN és a mindenfelé fellelhető eljárás jó kell legyen, bár így nem nagyon hozzáértőként is mintha derengene, hogy pont az LG alapból lockolja a bootloadert, és ha valami szefó kicsit is másképp nyúlt hozzá, mint ahogy szabad lett volna, akkor kábé szervizben fogják helyretolni, de csakis gyári rendszerre.
2016. febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor most lehet csinálni valamit vele, mert tegnap kaptam a telefont és vissza akartam rakni a gyári beállításokat és boot secure error, boot certificatyon variety-t irt ki.

Próbáltam gombbal,de az se csinált semmit csak néha biztonsági üzemmódba lépett.


Mit lehet tenni, vagy mit próbáljak ki?

2016. febr. 7. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!