Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi éri meg jobban? Microsoft...

Imola Ágnes kérdése:

Mi éri meg jobban? Microsoft Lumia 550 vagy Samsung Galaxy Core Prime G361?

Figyelt kérdés

Nekem az lenne a fontos, hogy jol mozogjon, és ne kelljen cserélnem 1 év után. Kevés appot használok, előző telefonom egy Nokia E72 volt, és imádtam, hogy azt a keveset amit tud, mindíg tudja. Egy olyan telefont keresek, ami jól mozog, és nem lassul le idővel, és nem kerül egy vagyonba. Eddig ez a két telefon fogott meg. Szerintetek melyik felel meg jobban az elvárásaimnak?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 7. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumia!
2016. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ne az 550-et vedd mert alig van alkalmazásra. Lehet hogy tobb ideig gyors... De szetcsrsztek rajta a facebookot meg a messengert. Sose csinálnak ra frissítést. Inkabb a Samsung én szívok rendesen a 435-tel meg a többivel is
2016. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kijön rá a Windows 10 Mobile, akkor több alkalmazás lesz!
2016. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül a Lumia 640 esett a választás. Eddig ok:p
2016. febr. 18. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!