Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lassítás helyett kikapcsolás?...

Lassítás helyett kikapcsolás? A vodafonon kívül más szolgáltató is ezt teszi? (bővebben len)

Figyelt kérdés

Azt hiszem tavaly ősztől van ez a vodafonnál, hogyha elfogy a havi mb/gb keret akkor nem lassítanak hanem kikapcsolnak.

Más szolgáltatóknál is van ilyen? Eddig nem jártam utána a vodánál... a gond hogy ilyenkor már a messengerrel nem bírok üzenetet fogadni, a fészbook alkalmazás meg amugy is zabálja a netet.



2016. febr. 7. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2016. febr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én telekomos vagyok. 300MB a havi keret, ebből egy hónapban 5-800 MB-ot használok. Csak lassítják. Vodás haver monda, hogy neki is kilövik ahogy elérte a korlát végét.
2016. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ráadásul alaból a face elnditja a videokat, már csak ezért sz@r.
2016. febr. 7. 12:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem felajánlja, hogy a Vodafone oldalán belépve 1-2 gigát letölthetek. De ez előfizetéses okostelefon netje.
2016. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"ráadásul alaból a face elnditja a videokat, már csak ezért sz@r."


Ha nem b.asznál megnézni a beállításokat, nem indítaná automatikusan... idióta.

2016. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pedig korában be lett lőve, csak nem a mobilon hanem a pc-n.Én azt gondoltam az a mobilra is vonatkozik. Nem vagyok szakértő. Köszi a kulturált hozzászólásodért, "rendes" vagy!!
2016. febr. 7. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre való a Facebook Lite.
2016. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!