Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kér egy Telekomos...

Miért kér egy Telekomos Xperia X8 Telekomos kártyával hálózati függetlenítő PIN-t?

Figyelt kérdés

Mint a kérdésben is írtam, a készülék Telekomos hálózatfüggő, a kártyám pedig szintén T-s, viszont a PIN-kód beírása után ún."SIM-kártya hálózati feloldó PIN-kód"-ot kér. A mobilhálózat elérhetetlen, térerő természetesen semmi.

Régebben már volt a telefon rootolva és custom ROM-mal telepítve, viszont akkoriban tökéletesen működött, gond nélkül használtam, csak egy időre letettem. Most is csak azért vettem ismét elő, mert az általam használt másik telóm meghalt, és kellene egy pótkészülék, amin azért elérnek. (Megjegyzem, hogy azóta visszatettem rá a gyári T-Mobile-os szoftverét, de így sem jó.)

A SIM-kártyám másik telefonban működőképes, tehát NEM TILTOTT!

Mi a teendő ebben az esetben? Ha valaki értelmes válasszal/megoldással szolgálna, nagyon szépen megköszönném!



#Xperia #SIM #Telekom #hálózati feloldó
2016. febr. 7. 13:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!