Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok semmit letölte...

Miért nem tudok semmit letölteni a telefonomra?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U nevezetű készülékem van, és szinte semmit nem tudok play áruházból letölteni, mert mindig azt írja, hogy a csomagfájl nem érvényes. Elöttem édesapám használta, aki csak messengert és wattsappot töltött rá. Va rajta még bőven elég hely.
2016. febr. 7. 18:27
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom mi van a telefonoddal.Utánnanéztem , és nem te vagy az első aki azt mondta , hogy a sony xperia u-n nem jó a play.Minden esetre vidd el egy szakemberhez!
2016. febr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nemrég megtudtam egy telefon zsenitől, hogy azért nem lehet letölteni bizonyos dolgokat, mert gyenge az androidja.
2016. febr. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!