Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb oprendszer és mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Új okostelefont vennék. Most egy iphone 4s-t taposok, megfelel és az ios is bejön, az újakat viszont drágának tartom. Ár-érték arányban azért nincs egyben a telefon(márka).


Windows phone? Android? Samsung? Lumia? Mit ajánlotok? Egy kritériumom van igazából, stabil legyen, a lehető legkevesebbet fagyjon és omoljon össze.



2016. febr. 7. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

100%-ból az Android:


-33,3333333333%-ot kap, a Windows:


-33,3333333333%-ot kap, és az iOS:


-33,3333333333%-ot kap, azaz mind a három egyformán jó rendszerek. Pl Nexus egyszinten van az iPhone-val(op. rendszer)

És az iOS egyszinten van a Windowsal.


Samsung megèri, nekrm 1.6 èves. És fagyni ritkán szokott, pl Asphalt 8on szokott, de csak a játék fagy le, fagyás közben szokott nekem müködni.


Legeslegeslegeslegeslegeslegeslegeslegeslegeslegmegbízhatóbb az ifon, nokia, és nexus.

2016. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Windows Phone önmagában nagyon stabil rendszer, mivel hardvertől független, viszont nem lehet egyénileg testreszabni, ugyanaz a felület mindig, és az iOS-hoz hasonlóan zárt. Plusz hátrányai még, hogy nincs hozzá annyi alkalmazás, mint iOS-hoz és Androidhoz, és kevés a típusválaszték, legalábbis Lumiákból, amik a legjobbak ezen a téren. Az Android előnye, hogy szinte bármit tudsz vele csinálni, nyitott rendszer, és rengeteg alkalmazás van hozzá, ezek kb. 95%-a ingyen tölthető le.

Androidosokból a Huawei csinálja általánosságban a legstabilabb telefonokat, amik sosem akadoznak és nagyon ritkán fagynak, illetve a Huawei szérianevéből önállósult márka, a Honor. Persze kellően erős hardverrel bármelyik Androidos telefon nagyon jó lehet. Viszont ha leírnád, hogy mennyi pénzed van rá, és mik az igényeid, tudnék ajánlani!

2016. febr. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Huawei csinálja általánosságban a legstabilabb telefonokat, amik sosem akadoznak és nagyon ritkán fagynak"


Majd 5èv múlva hasonlítsd össze egy Nexus 5tel.

2016. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi rá a keret? Sony Z5, nexus5x-et ajánlom neked keret nélkül. Huaweit nem vennék a helyedben, meg samsungot sem.
2016. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon függ a felhasználástól.

Nekem wp van. Max ios lehetne helyette, droid soha.

Azok az alakalmazások, amik nekem kellenek, megvannak, tökéletesen műdkönek.

A telefont nem indítgatom újra, nem fagy.....pár hetente a mesenger vagy a face app néha újra indítja a telefont, e pont letojom

Nem lassul, nem csinál baromságokat.

2016. febr. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Hasznosak voltak. A keret kb. 150-200 kiló. Felsőkategóriában nézelődök.

A testreszabhatóság nem érdekel, a WP ezért jön be meg az ios. Az android sem rossz, de túl testreszabható amit én nem használnék ki.


Most is iphone-om van, de egy 3,5 éves 4s. Jó ez meg minden, szívesen vennék 6s-t de annyit nem adok érte amennyit kérnek, vagyis adnék, de ahhoz képest nem a legjobb telefonom lenne. Meg zavar az hogy még a wc-s néninek is olyan telefonja van mint nekem.

A legfontosabb nekem hogy stabil, kiszámítható és szép platform legyen.

2016. febr. 8. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Lumia 950 ?
2016. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!