Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vs ios vs windows...

Android vs ios vs windows phone. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Én android párti vagyok , és kíváncs lennék , hogy NEKTEK melyik a kedvencetek , és miért!:D

2016. febr. 7. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Windows jobban bejön. Nem játszok rajta, minden alkalmazás, amit használok az elérhető. Nem lassú, nem giccses a rendszer. Összeomlás, lagg számomra ismeretlen fogalom windows phone berkekben. Nekem telefon kellett, amit WP személyében meg is kaptam.
2016. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!;)Írhattok még!
2016. febr. 7. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3-4 évvel ezelőtt iOS-t mondtam volna, most az Android a legjobb. A Samsung Galaxy S6 tudásban, anyaghasználatban, hardverben és stabilitásban messze lekörözi a nála újabb iPhone 6s-t is, ami évekkel le van maradva a konkurenciához képest. iPhone-nál az NFC csak fizetésre jó, Android-nál azon kívül rengeteg másra is, programozott NFC matricákkal számos kényelmi funkciót lehet elérni. Beülsz az autódba, hozzáérinted az okostelefonodat az autós NFC matricához, kikapcsolja a wifit, bekapcsolja a bluetoothot, navigációt, kapcsolódik az autó kihangosítójához, és dashcamként is funkcionál. Ezt egy iPhone nem tudja.
2016. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Android egyértelműen elhúzott a többi oprendszerhez képest. Nagyon sok beállítási lehetőség, rengeteg alkalmazás, teljes szabadság.
2016. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Számomra az android olyan telefonon, mint a windows gépen, valahogy természetesebb azt használni.
2016. febr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval eddig egy ember a WP , három ember pedig az Android mellett áll.Írhatnak ám az ios fanok is , nem harapjuk le a fülüket!:D
2016. febr. 8. 18:15
 7/7 anonim ***** válasza:

iOS

WP

Android


Mindent használtam (6s,Lumia 530,S5) és ezek alapján ez a sorrendem.... Pedig a 530 nem egy atom telefon, mégse lagolt, vagy fagyott ki rajta a rendszer...

2016. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!