Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Más is megbánta hogy ios...

Más is megbánta hogy ios 9.2.1-re frissitett iphone 5s-en?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengetegen. Az iPhone 4S felhasználóknak még rosszabb, mert az iOS 9 frissítés óta fagyásokat, belassulásokat, akadozásokat tapasztalnak, visszatérni nem tudnak régebbi verzióra, rá lettek kényszerítve a váltásra. A legújabb iPhone-ok pedig jócskán le vannak maradva tudás szempontjából a konkurenciától, árban vannak csak a csúcson. Tim Cook óta megy lefelé a lejtőn az Apple színvonalban. Kár érte, mert szerettem a termékeiket.
2016. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat igazad meg de az hogy 130ezres vagy tobb 5s es h nem tugya a rendszert lagg meg szaggatas nelkul vinni pedig ios 7 jott ki az nagyon kaki :( azert draga keszulektol elehetne varni h vigye rendesen
2016. febr. 8. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még azt is megbánta, hogy megvette az iFost
2016. febr. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
alapból nem mernék 5s-en úgy frissíteni, hogy nem kérdezek meg valakit, aki ért valamennyire ehhez...az 5s-t azon a rendszeren kell hagyni, ahogy megkapod, kész.
2016. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"az 5s-t azon a rendszeren kell hagyni, ahogy megkapod, kész" Az iPhone 5s-el egyidős Nexus 5-re pedig már kijött az Android M frissítés idén, és nem lett tőle kicsivel sem lassabb a telefon. Tényleg kitart évekig egy iPhone, csak nem szabad frissíteni, mert akkor vehetsz másikat. :D
2016. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4s ios 7. frissitettek semmi baja aztan 5s 2-dik rendszerre frissitettem mer 5s ios 7 jelent meg erre ezt tapasztalaom :( 4s meg ios 5 es ios 7.1.2 semmi lasulas semi lagg semmi szaggatas
2016. febr. 8. 20:23
 7/8 anonim válasza:
Én nem. Nekem is 5s van és semmi problémát nem tapasztaltam a frissítés után.
2016. febr. 10. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hat szivesen cserelnek veled :) nekem gyorsnak ugyanolyan gyors csak belaggol meg szaggat :( az a baj h ha jon egy feissites es nem frissitesz lenmaradsz rola mert az mar nem lesz elerheto csak a legujabb a legjobb az kenne ha te valaszthatnad h melyik frissitest szeretned meg h akarmelyik rendszert viszatehetned biztonsagosan feltores nelkul es apple meg engelyezne :) (ezek sajna orokre csak szep almok)
2016. febr. 10. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!