Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor szűnt meg a Nokia?

Mikor szűnt meg a Nokia?

Figyelt kérdés
2016. febr. 8. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szűnt meg. http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2014-ben kötöttek egy szerződést a Microsfottal, hogy 2016-ig nem gyárthatnak telefont (ha jól tudom) De lehet, tévedek.

[link]

Sehol nem írják, hogy a Nokia, mint cég nem szűnt meg, működik továbbra is, függetlenül.

[link]

2016. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
76%

[link]


Először nem hittem el amit írtak!:(

2016. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"A Microsoft Corporation felvásárolta a Nokia mobiltelefonokkal foglalkozó ágazatát." Röviden ennyi. De arról szó sincs, hogy megszűnt volna a Nokia. Sok minden mást is gyártanak, pl. tabletet. [link]

Valamint, úgy tudom, hogy a Microsoft Lumia telefonok tervezői, máig, főként Nokiások. Az éles változás különben sem a Microsoft Lumia név használatának kezdetekor történt, hanem akkor, amikor évekkel ezelőtt eladatott ez az üzletág.

2016. febr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még lesz de nem sok reményt fűzök hozzá,amúgy Androidos telefonok lesznek valószínűleg.
2016. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mikor a Microsoft megvette a Lumia részleget, szemét módon kikötötte, hogy 2016 végéig a Nokia nem dobhat piacra új telefont. Addig is van ideje fejleszteni, és már annyit tudni lehet, hogy idén október-november környékén jelenik meg az első Androidos, amely a régi klasszikus Nokia 1100 nevét fogja megkapni.
2016. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!