Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fülhallgató hibájának javítása...

Fülhallgató hibájának javítása? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy fülhallgatóm,csúnya szóval agyba dugósnak hívják.Mert a végén van olyan kis gumi ami a fülben tartja,és így nem esik ki.Kicsit drága is volt.Elszakadt,és amikor lecsupaszítottam a belső szálakat egy elég érdekes dologgal találkoztam.Hiába "javítottam" meg nem szól ... Régebbi fülhallgatóval könnyebb dolgom lenne mert az egyértelműen réz belül.Csak ügyesen meg kellene forrasztanom a két szálat,és le szigetelő szalagozni.Hol a hiba ? Miért nem olyan mint a többi fülhallgató ? Annó a Samsung mobilomhoz vettem üzletben valami 2,5ezer forint volt.Falun élek,és erre nem is lehet ilyet kapni.Segítségetekben reménykedem.Köszönöm.

2016. febr. 9. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezek a vezetékek szálanként le vannak szigetelve lakkal. Sajnos ettől sem lesznek örökéletűek, de legalább nehezebb őket javítani :/ megpróbálhatod leégetni a lakkot egy öngyújtóval, de jó eséllyel a réz is megy vele.
2016. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem most már,hogy miért nem sikerült ! Köszönöm szépen a válaszát !
2016. febr. 10. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!