Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kezd el egy rövid...

Miért kezd el egy rövid használat után lassulni az android?

Figyelt kérdés

Megtelik a gyorsítótár?

Vírust kap?

Lefogják az alkalmazások?

Elhasználódik?

Felhasználói adatokat számol?

Miért?



2016. febr. 9. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
30 ezres mind ilyen, kevés a hardver, főleg a RAM
2016. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Háttérben futó alkalmazások? Próbáld ki az alábbi programokat; -SD maid

-Greenify

-Android Asisstant

-cache cleaner,


Ja és ha le van töltve a facebook (nem a messenger) valamint a clean master, bármely vírusírtó (tök mindegy milyen okosak a kommentelők) töröld le. Facebookot inkább nyomd a böngésződből a clean master többet foglal mint használ, a play áruház pedig vírusmentes, ha meg el kapsz eggyet attól az isten nyila sem ment meg. A fentebb írt programokat töltsd le és rendszeresen használd. Ennyit tudok mondani.

2016. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem olcsó telefonom van.

A clean master csak volt fen már nincs. A messenger jó lenne ha lenne mert másra nem használom a telefont, fenvan 1 játék és kész. 2016-os 8 colos huavei 821L

2016. febr. 9. 19:58
 4/9 anonim válasza:

mert egy szar azért.

nekem volt már pár telefonom és tabletem, a 30-40 ezres kategóriától egészen a 200+ ezre forintosig.

egy valami fontosat tapasztaltam, az "olcsó" kategória állandóan szarakodott, fagyott, lassú volt, és még sorolhatnám.

a prémium kategóriánál ilyen soha nem fordult elő.

ezekben az olcsóbb készülékekben nincs normálisan optimalizálva az android rendszer és a RAM, ezért kezd el belassulni.

2 giga RAM alatt nem szabad androidos készüléket venni!!!

az android k..rva sok erőforrást igényel, a RAM-od több mint a fele elmegy az OS futtatására meg az integrált gyári szarokra.

jó hogy belassul egy idő után, mert elfogy a kapacitása.

egyébként az egy 2014-es modell, legalábbis úgy volt írva.

amúgy meg 40 ezerért (annyiért lehet kapni újat ahogy néztem) ezt kapod.

2016. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

[link]


nézd meg nekem az elvileg 2GB RAM-ból közvetlen ürítés után több mint a felét "feleszi" az android, úgy hogy szinte nem is fut semmi a háttérben, csak az ilyen alap szarságok.

szóval azért mondom, hogy az 1 giga RAM nagyon karcsú.

2016. febr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy 800 x 1280-as felbontáshoz 1GB RAM azért bátor.
2016. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én igy keztem hogy facebook ,és számomra felesleges alkalmazások,törölve letiltva igy letiltotak nem futnak ,és helyem is lett,facebbokot én tabrol és böngészöl nézem .rendszeres tisztitom .az 1 játék is tud akkora helyet foglalni főkép ha még frisited is hogy nem lesz elég hely szabad memoria .javaslom amit nem használsz nem kell azt töröld ,vagyha olyan tiltsd le .
2016. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát haljátok akkor milyet kellene venni?
2016. febr. 11. 17:56
 9/9 anonim ***** válasza:
nexus
2016. febr. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!