Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Túl sok sikertelen alakzatbevi...

Túl sok sikertelen alakzatbevitel?

Figyelt kérdés

Van egy xperia x10 mini telefonom amit odaadnék egy ismerősömnek de elfelejtettem a rajzot és így már egy kérdést tesz fel amire már nem tudom a választ illetve az email-t kér de már azt sem tudom mivel már több mint féléve nem használtam mert kaptam egy másik telefont.


Ilyen esetben hogyan lehet ezt megoldani h működjön?


Fellehet ez egyáltalán oldani?


2016. febr. 9. 21:21
1 2
 11/14 bp1985 ***** válasza:
A legelső telefonomnak is megvan a papírja, számlája, doboza, minden tartozékkal. De remélem hogy lenyomozzák a telefont, és elkapnak. Hogy ez a telefon nem a tied, az tuti.
2016. febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
téged nyomoznak le barátom...:) és az is tuti h ez az én telefonom csak én vagyok ennek a telefonnak a 3. tulajdonosa de papírt nem kaptam hozzá és beleírt email cím sem az enyém .. úgy h inkább maradtál volna csöndbe,. kutya ketrec barátom neked is a hülyeségeid miatt .. egy jó kis méretű Ketrec
2016. febr. 18. 15:47
 13/14 A kérdező kommentje:
kutyaknak a gyülekező helye ez a kérdés kör észrevettem mar..:// kutyak figyelmét felhivnam h hülyeségük miatt ketrecbe lesznek zárva
2016. febr. 21. 16:39
 14/14 A kérdező kommentje:
nem nagyba hanem kicsibe ugy hogy nem feltétlen éri meg.. gondolkozzatok és utána ugassatok;)
2016. febr. 21. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!