Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem kapcsolódik a...

A telefonom nem kapcsolódik a WI-Fi-hez. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A Galaxy S3 készülékemmel, köbö egy hónapja nem tudok kapcsolódni a WI-FI-hez. Nagyon ritkán kapcsolódik, de akkor is ha csak közel van a forráshoz. Mit kell ilyenkor csinálni? (a telefont kb két hete gyárilag újraindítottam, mert egy alkalmazást nem tudtam letörölni róla; egy ilyen menü megváltoztatós hülyeség volt.) Ha meg tudnátok mondani, hoyg mit kell csinálni, vagy hova kell vinni, akkor annak nagyon örülnék. Ha esetleg olyan baja lehet, amit szervírbe kell vinni, akkor Nagyvárad (Románia) környékérő lenne a legjobb, ugyanis ott lakom. Előre is köszönöm! :)

2016. febr. 10. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
,,gyárilag újraindítottam''-ez mit jelent?Factory reset-et csináltál?
2016. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen :)
2016. febr. 11. 21:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor tölts le egy stock romot és flasheld újra download modba,a pcdről oldinnal.
2016. febr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. febr. 14. 13:58
 5/6 AbrahamLilko02 válasza:
sikerült?Az enyémnek is ugyan az a baja,csak én nem csináltam semmit se vele
2016. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
gyárilag újraindítottam, és azóta nincs baj! :)
2016. máj. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!